slider-resim-yeni-1slider-resim-yeni-2slider-resim-yeni-3slider-resim-yeni-4

Tatlıcılık  mesleği üzerine uzmanlaştım. 2015 senesinde kendi bünyesinde, İzmir Lokma Tatlısı dökümü üzerine , Lokma dökümünde İzmir Lokmacısı ve İzmir’de Lokmacı olarak da anılan LOKMACI TATSAN, 2003 senesinden bu yana Pastanecilik, Unlu mamüller, tatlı imalatı, İzmir Lokma dökümü kullanılacak araçları alarak, Lokma dökümüne kendi mobil araçları ile başlamıştır

Halen Hakan Ağralı yönetim ve Sevk idaresinde, hıza büyüyerek gelişmeye devam etmektedir. İzmir Lokması dağıtımı, genellikle hayır ve sevap için kazanmak için yapılmaktadır. Bunun yanında, şirket açılışlarında, mağaza açılışlarında, nişan törenlerinde, düğün törenlerinde, asker uğurlamalarında, ölmüşün arkasından hayır için dağıtılır.

Bizim alanımızda uzman olduğumuz konu İzmir lokması dökmektir. 15 yıldan bu yana, hiç bir müşterimizden şikayet almadığımızı, bizimle çalışan her müşterimizin bize yeni müşteriler gönderdiğini ve tüm müşterilerimizin bizlerden memnun kaldığını bilmek bizleri gururlandırıyor. Bizlere güvenerek İzmir Lokma Döktüren, bireysel ve kurumsal tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

Saygılarımızla…

Biz Kimiz?

Tatsan Lokmacılık olarak profesyonel kadromuz ile kesintisiz olarak hizmetinizdeyiz!

img

İzmir’de az sayıda bulunan ”Kaliteli ve Hijyen” İzmir Lokması döken firmalardan birisi olmaktan mutluluk duymaktayız. Özel Tasarım giydirilmiş araçlarımız, son teknoloji ekipmanlarımız ve tamamen hijyen esaslı el değmeden üretilen lokmalarımızı, siz hayırseverler için üretiyor ve hizmetinize sunuyoruz.İzmir Lokma dökme işlemini, sizin özel günlerinizde, sizin adınıza, profesyonelce yapıyoruz.

Hakan Ağralı